Kurz   mistři  Reiki

nově - v možnostech nové doby

 

Kurz, ze kterého vzejdou mistři svého života

 

Náplň kurzu

 • Předávání Reiki rukama, posílání Reiki na dálku – toto praktikování pomohlo již mnoha lidem, z nichž mnozí mluví o zázracích. Zkušenosti mých klientů si můžete přečist v referencích. Budete mít dostatek času na zažití všeho tak,  abyste si byli v používání Reiki jistí. O vaši jistotu se budou potom opírat vaši klienti a právě vaše zkušenosti a vnitřní jistota budou mít rozhodující vliv na výsledek působení vesmírné energie. Vy nejste žádný kanál stojící mimo vesmírnou energii, kterou ona pouze protéká! Vy jste součást vesmíru, vesmírné energie, vy jste tou energií! Naučíte se vnímat svůj šestý smysl - intuici. Skrze intuici vnímáte informace přicházející k vám z vesmírné energie, moudrosti, Pravdy a Lásky, informace pro nejvyšší dobro všech zůčastněných.
  Získáte informace o životní energii Reiki, zasvěcení do Reiki,  naučíte se používat symboly, pracovat s energiíí Reiki.
Reiki v potenciálu nové doby. Mistr Reiki Iva Kukačková
 • Vědomé tvoření vlastní reality, jsem se naučila od paní Jarky Matuškové.
  Vesmírná energie má své zákonitosti. Jejich znalost a um je používat jsou nezbytné k tomu, abyste se svým životem byli spokojení, blažení a úspěšně se seberealizovali. Pokud se nestanete vědomými, pořád budou o vášem  životě rozhodovat druzí, kolektivní vědomí, nahodilé okolnosti.  Nevědomým lidem se "život dějě" (a většinou více či méně bolestně), vědomý člověk ovládá um směrování životní energie do jeho vlastních záměrů. Vy jste nedílnou součástí vesmírné životní energie Vy dáváte životní energii směr. Pokud se tak děje nevědomě, nejste se svým životem spokojeni. Během ročního kurzu bude dostatek času, abyste se naučili jak na to. Jak vědomě přistupovat ke svému životu, jaké myšlení brzdí váš záměr a jak působit na dosažení svých cílů, zdraví a tužeb.
 • Vědomým cvičením ke spokojenosti těla – Vaše tělo, každá jeho byť nejmenší částečka, je nedílnou součástí vesmíru a jeho energie. Energie, která ovlivňuje vesmír, ovlivňuje i vaše tělo. Vědomé vnímání těla vám umožní používat tělo jako nástroj poznání. Již žádné pochybnosti, zda má pravdu tento autor, mistr, lektor, léčitel..., ale skrze vnímání pocitů svého zvědomnělého těla získáváte odpovědi na své otázky, odpovědi vesmírné Pravdy a Lásky právě pro vás!  Také se postupně naučíte více a více využívat  potenciál svého těla. Je známo (vědecky prokázáno), že naše tělo má možnost žít ve zdraví mnohem déle, než je tomu  nyní.
  Vědomé cvičení ke spokojenosti těla vzniklo propojením mých mnohaletých zkušeností se súfijskou jógou a, dle inspirace paní Hanky Mokré, s metodou JIH – Jasná Informace Hned emočním naciťováním.
 • Používám terapeutickou metodu JIH

  Terapeutická metoda JIH, kterou během celého kurzu používám, je jeho zásadní předností. Kurzistům urychlí jeho vlastní pochopení nutná ke zkvalitnění jeho vlastního života. Je to velká pomoc v energiích. Více si můžete o této metodě přečíst v záložce "Terapie"
 • Získáte zcela nové možnosti

  Získáte nástroj, kterým budete umět aktivně uzdravovat a tvořit svůj život.
 • Dostatek času

  Během intenzivního ročního kurzu bude dostatek prostoru pro zažití vašich nových poznání a pochopení.
 • Mistr svého života

  Budete schopni učit Reiki v potenciálu nové doby další lidi. Kurz je vhodný pro každého, kdo chce rozvíjet svoji vlastní osobnost bez ohledu na to, zda chce Reiki nově učit.
 • Získáte osvědčení

  o absolvování ročního kurzu "Mistr Reiki v potenciálu nové doby". V nové době máme pochopit, že není učitel a žák, všichni se vzájemně inspirujeme druhými lidmi, jejich chápáním, vnímáním, jejich jedinečností a tuto inspiraci používáme k rozvoji vlastních schopností. Většinová společnost však ještě vyžaduje klasické označení "Mistr Reiki".
 • Lepší svět

  Již tím, že začnete aktivně uzdravovat svůj život, pomáháte celku. Svojí proměnou pomáháte lidem okolo sebe, svými energiemi lidstvu, planetě Zemi, vesmíru! Pokud se však absolvent kurzu rozhodne Reiki nově učit, bude-li chtít, stane se součástí mého týmu. Mým záměrem je vytvořit a podporovat skupinu lidí (mistrů Reiki nové doby), kteří budou umět smysluplně pomoci lidem a svým tvořením působit pro lepší Svět.

Více informací o Reiki v potenciálu nové doby, osobní zkušenosti klientů a kurzistů získáte kliknutím:  ZDE

Organizace kurzu

Rozvržení kurzu:

Čtyři čtyřdenní semináře (čtvrtek – neděle)
tři jednodenní setkání (o víkendu)
tři individuální terapie JIH  v délce 60-90 min.

Ceny:

čtyřdenní seminář                   3.950 Kč
jednodenní setkání                 1.000 Kč
individuální terapie                1.000 Kč

Místo konání:

Centrum obnovy životní harmonie,
Ústí nad Labem - Střekov, Zeyerova 38, mapa ZDE

Termíny seminářů v r. 2018:

11. - 14.  1.
17.  3.
28. 4.  - 1. 5.
16.6.
21. 7.
27. - 30. 9.
27. 10.
22. - 25. 11.

Podmínka přijetí do kurzu:

 • absovování jakého koliv mého kurzu  nebo min. dvou terapií JIH,
 • vyplnění přihlášky,
 • zaplacení zálohy.

Přihláška je platná po zaplacení nevratné zálohy 2.500  Kč. Na prvním semináři bude doplatek za tento seminář činit 1.450 Kč.
Další semináře, jednodenní setkání a individuální terapie budou splatné v den konání.
Zálohu je možno uhradit osobně nebo převodem na běžný účet. Číslo účtu pro zaslání zálohy: 670 100 - 220 251 63 89 / 6210.
Na vyžádání vystavím doklad do vašeho účetnictví či pro zaměstnavatele: lektorská činnost v oblasti rozvoje osobnosti.
Ráda zodpovím vaše případné dotazy týkající se kurzu.

Možnost se přihlásit na tento kurz nezávazně (tato možnost je do doby, než budou zveřejněny termíny všech setkání) nebo již nyní závazně (se zaplacením zálohy):

Přihláška: